Győzelmet és listavezetést hoztak haza a Balatonról az egri kézilabdás fiúk

Nem indult könnyen a QHB-Eger balatonfüredi vendégszereplése, de végül magabiztos győzelem lett a vége.

Az első 20 percben szorosan ugyan, de a fürediek vezettek. A mieink az első félidő közepe után kezdtek magukhoz térni, a 23. percben pedig már 10-11 volt az állás a javunkra.

A játékidő második felét már egyértelműen az egri fiúk uralták. A 40. perc környékére már világos volt, hogy ezt a meccset csak ők nyerhetik. Az ötvenedik percben már 16-25-re vezettünk. A BFKA-Balatonfüred a végére kicsit összekapta magát, ám ez a lényegen már nem változtatott: 22-28-as magabiztos egri diadal születetett.

A balatoni szuvenírként hazahozott 3 pont rendkívül fontos, hiszen így a QHB-Eger újra pontelőnnyel vezeti az NB I/B-s tabellát.

(Fotó: Bók Tamás/QHB-Eger)