A kézis lányok és fiúk is bebiztosították első helyüket a tabellán

Bajnoki meccset játszott az egri női és a férfi kézilabdacsapat is, mindkét brigád magabiztos győzelmet aratott.

A lányok a Tempo KSE-vel szemben szilárdították meg első helyüket az NB1/B-ben. A mieink az első perctől a kezükbe vették a mérkőzés irányítását, igaz az ellenfél sem adta könnyen magát. Az Tempo az első negyed órában egész jól tartotta magát, inenentől kezdve azonban egyértelműen elhúztak az egri lányok. A végére kilencgólós előnyre sikerült szert tennünk, a végeredmény 23-32.

Női kézilabda NB I/B., 8. forduló
Gyáli Sportcsarnok, 2022-11-12 (szombat) 18 óra
Tempo KSE – Eszterházy SC: 23-32

Szintén papírforma volt a fiúk részéről a Salgótarján legyőzése. A meccs elején azonban ez még nem tűnt biztosnak, a 6. percig mindkét csapat 3-3 gólt lőtt. A következő 6 percben viszont már átvettük a vezetést, a 24. perctől pedig már nem tudtak látótávolságban meközelíteni minket a nógrádiak. A végeredmény 31-24-es magabiztos győzelem. A QHB-Eger így már hat meccs óta veretlen az NB1/B-ben, amelynek tabelláját továbbra is vezetik.